21 czerwca 2016

Kiehl's Nightly Refining Micro-Peel Concentrate.

Istnieje kilka marek, którym ufam, Kiehl's jest jedną z nich i mimo tego, że jest częścią wielkiej korporacji mam co do niej dobre przeczucia. Bardzo ucieszyłam się, gdy ponad rok temu pojawiła się na stałe w Polsce, zarówno w wersji stacjonarnej (aktualnie w kraju mamy dwa salony marki: w warszawskiej Arkadii oraz w Galerii Mokotów) jak i online. Podobają mi się składy, filozofia, proste opakowania, możliwość zrobienia konsultacji w salonie - to wszystko działa na korzyść Kiehl's, jest jedną z nielicznych marek, które oferują fachową poradę.

Produkt, który dzisiaj chciałam Ci pokazać to Nightly Refining Micro-Peel Concentrate czyli złuszczający koncentrat na noc z ekstraktem z łupin komosy ryżowej - od niedawna dostępny w sprzedaży, ja dostałam go jakiś czas temu do przetestowania.

Delikatny dla skóry, złuszczający koncentrat na noc z ekstraktem z łupin komosy ryżowej, którego zadaniem jest odnowa komórek skóry dla uzyskania zdrowego, rozświetlonego wyglądu oraz wygładzenia powierzchni skóry. Kiehl's udowodnił klinicznie działanie wspomagające odnowę komórek skóry, a w efekcie rozświetlenie, wygładzenie i nawilżenie. Produkt był przetestowany dermatologicznie, został poddany testom konsumenckim - okazał się odpowiedni do stosowania na noc nawet przy wrażliwej skórze. Jego formuła wzbogacona została ekstraktem pozyskiwanym z łupin komosy ryżowej, który pomaga aktywizować proces odnowy komórkowej zachodzący w ciągu nocy, aby niwelować ziemisty wygląd cery.

Przede wszystkim - przyjemność użytkowania, działanie oraz wydajność - te trzy punkty powodują, że o Nightly Refining Micro-Peel Concentrate chce się opowiadać! Niepozorna buteleczka z pipetą kryje w sobie specyfik dzięki któremu nasza skóra z czasem staje się gładsza i zyskuje jednolity koloryt, staje się rozświetlona i zdrowa. Jak stosować? Raz dziennie, na noc, na oczyszczoną skórę, rozprowadź kilka kropel (u mnie są to trzy, max cztery), a następnie użyj kremu nawilżającego. Pierwsze efekty widoczne są po mniej więcej tygodniu - możesz spodziewać się lepiej nawilżonej, bardziej gładkiej i zdrowo wyglądającej cery każdego ranka. Poranny widok jest naprawdę przyjemny ponieważ doskonale zdajesz sobie sprawę, że gdy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, jesteś szczęśliwsza i uśmiechnięta. To nie jest tak, że dzięki temu koncentratowi poczujesz się dwadzieścia lat młodsza oraz zapomnisz o swoich zmarszczkach. Produkt pomoże Ci oczyścić, a następnie uzyskać zdrowszy wygląd - stosuje się go raz dziennie, ale musisz pamiętać o kremie na noc oraz o porannej pielęgnacji, takie połączenie pozwoli Ci poczuć się zadbaną, a Twoja skóra doceni to. Wspominałam o wydajności - jest naprawdę imponująca, podobnie zresztą jak w przypadku innych ser marki. Jestem na tak z prostej przyczyny - jestem zafiksowana (nie wierzę, że użyłam tego słowa) w temacie pielęgnacji więc warto wypróbować.

Produkt przedstawiony w recenzji został dostarczony przez markę Kiehl's.

Czytaj dalej...

1 komentarz:

  1. Lubie takie kosmetyki, a ten bardzo mnie zainteresował. Podoba mi sie wszystko co działa kiedy ja śpię ;-)

    OdpowiedzUsuń