20 maja 2016

Wygraj zestaw LIERAC dla siebie i swojej Mamy!

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku, dzień o którym powinna pamiętać każda z nas. 26 maja pierwszą rzeczą jaką powinnyśmy zrobić po przebudzeniu powinien być telefon do Mamy i dwa krótkie słowa: kocham Cię. To nie są żadne puste i tkliwe słówka, którymi próbuję Was dzisiaj raczyć - to miłość do najlepszej Mamy jaką mogłyśmy sobie wyobrazić. Razem z marką Lierac uatrakcyjnimy Wasze wspólne świętowanie. W jaki sposób? Mamy prezenty! Dla Ciebie i Twojej Mamy!


Dokończ zdanie i wygraj jeden z pięciu zestawów kosmetyków marki Lierac:

Moja Mama jest dla mnie....

Do rozdania mamy aż pięć zestawów (po 2 kosmetyczki w każdym zestawie), jedna kosmetyczka dla Ciebie, druga dla Mamy. Na Twoją odpowiedź czekamy do 25 maja (północ), 26 maja zajrzyj po wyniki! Powodzenia!

Pamietaj o zapoznaniu się z Regulaminem dostępnym tutaj. Zestaw Hydragenist zawiera serum (8 ml) oraz krem (10 ml), zestaw Liftissime krem (15 m) oraz krem/żel do szyi i dekoltu (15 ml). Produkty opakowane są w pastelowe kosmetyczki.

WYNIKI!
Dziewczyny bardzo dziękujemy za tak liczny udział! Będzie mi niezmiernie miło przesłać Wam prezent dla Ciebie i dla Twojej Mamy:
Ewa Mierzejewska
elle
Marta Moszumańska
Teresa Nowak
Marta Irena Stoces

Bardzo proszę prześlijcie adresy jak najszybciej!
Czytaj dalej...

3 komentarze:

  1. ... najlepszym przykładem, że można być dobrym i pięknym człowiekiem oraz roztaczać wokół siebie aurę miłości

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest tak ważną osobą że mój ślub odbędzie się w jej święto!!! W dniu mamy 26 maja będziemy odydwie najważniejsze i najpiękniejsze!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń