17 maja 2016

Chanel pomadka Rouge Coco Stylo.


Najnowsze Rouge Coco Stylo zostały stworzone z myślą o kobietach, które nie muszą już wybierać między kolorem, połyskiem i właściwościami pielęgnacyjnymi. Słyszałyście to już setki razy? Ja też, ale tym razem obietnica nie mija się z prawdą, o czym opowiem za chwilę.


Szczegóły? Hybrydowa formuła łącząca różne właściwości, sprawia, że pomadka jednocześnie gwarantuje trwałość oraz lekkość nabłyszczającego błyszczyka czy masełka odżywiającego i pielęgnacyjnego. Znany kompleks nawilżający Hydraboost zawarty w kultowych Rouge Coco, pojawia się także w Rouge Coco Stylo. Usta stają się natychmiast nawilżone i komfortowo odżywione, a co najważniejsze aplikacja nie wymaga używania bazy ani lusterka (pry czerwieni uważam, że jednak warto w nie spojrzeć!), bardzo lekko i łatwo rozprowadzają się na ustach, pozostawiając subtelny kolor, widoczny blask i zdrowy wygląd.


Eleganckie, smukłe opakowanie, sztyft, który sprawia iż aplikacja jest naprawdę przyjemna. Najważniejszą jednak zaletą są odcienie - mocno napigmentowane, intensywne, buzujące kolorem. W przypadku ciemniejszych kolorów jak na przykład czerwieni moim zdaniem najlepiej jednak użyć pędzelka albo chociażby lusterka, dzięki swojej kremowości i lekkości możemy pokusić się o kilkukrotne pociągnięcie sztyftem po wargach, co właśnie w przypadku intensywniejszych odcieni może spowodować rozlanie się poza kontur.


Każdy z kolorów jest piękny, jedne są bardziej codzienne, inne genialnie sprawdzą się przy opcji wieczorowego makijażu - niezmiennie jednak wszystkie są trwałe, nawilżające i komfortowe w noszeniu. U mnie możesz zobaczyć cztery odcienie:
Conte 202 baby - pink ze złotą poświatą
Lettre 216 - średni róż, lekki i świetlisty
Script 218 - beż z kroplą różu i brązu
Histoire 206 - jasna, wibrująca czerwień (w opisie jest koral jednak na moich ustach jest to zdecyowanie czerwień).


Poniżej możesz zobaczyć Rouge Coco Style na moich ustach, kolejno odcienie:
- Lettre 216
- Histoire 206
- Script 218
- Conte 202Jeśli miałabym w skrócie określić do kogo skierowane są nowe Rouge Coco Style - myślę, że dla tych z nas, którym zależy na szybkiej aplikacji, trwałym kolorze i jednoczesnej trwałości. Jaśniejsze odcienie doskonale sprawdzą się przy takich wymaganiach, ciemniejsze jak już wspominałam (np. Histoire 206) należy aplikować z większą dokładnością. Są naprawdę warte uwagi, rzadko spotyka się pomadki z tak nawilżającą konsystencją i intensywną pigmentacją.


Lubisz nosić na swoich ustach lekkie i nawilżające pomadki?
Czytaj dalej...

1 komentarz: