21 lutego 2016

OPI Wiosna/Lato 2016. Kolekcja New Orleans oraz Infinite Shine.


Nowy Orlean - przepiękne i inspirujące miasto, charakteryzujące się energicznym stylem życia mieszkańców, w którym dźwięki muzyki jazzowej przeplatają się z aromatem wyśmienitej kawy. Nowy Orlean - jedno z najbardziej kolorowych miejsc na świecie stał się inspiracją dla OPI do stworzenia pięknej kolekcji lakierów na sezon wiosna / lato 2016.


Jasnoróżowy Let Me Bayou a Drink, wibrujący fiolet Spare Me a French Quarter?, trawiasty I’m Sooo Swamped oraz niebieski Rich Girls &PoBoys. Wiosna, prawdziwa wiosna!


Na wiosnę OPI roszerza również paletę lakierów z serii Infinity Shine. Czym jest Infinite Shine? To lakier do paznokci o trwałości i mocy żelu kolorowego. OPI na swojej stronie internetowej pisze o wyjątkowym, trójwymiarowym połysk bez zarysowań trwającym do 10 dni lub do momentu usunięcia lakieru. Ma być łatwy w aplikacji, a bazę lakier oraz top stosujemy bez użycia lampy i specjalistycznych przyspieszaczy schnięcia. Co więcej? Jest prosty w usuwaniu, wystarczy niskoacetonowy zmywacz do paznokci i wacik - bez namaczania, zawiera głęboki pigment, dzięki któremu kolor jest niewiarygodnie nasycony, mocny i kremowy oraz to co najważniejsze - trwałość do dziesięciu dni.


Wiosenna kolekcja Infinity Shine to między innymi: oliwkowy Olive For Green, zgaszony koral In Familiar Terra- Tory, różany Rose Against Time oraz bardzo basicowy Half Past Nude.Wszystkie kolory są totalnie radosne i pobudzające, te które wybrałam będą ze mną całą wiosnę i prawdopodobnie lato, chociaż oliwkowy Olive For Green mam wrażenie, że genialnie będzie wyglądał również jesienią. Jeśli chodzi o trwałość - u mnie zależy to w głównej mierze od stanu paznokci - jeśli są w dobrej kondycji, lakiery potrafią wytrzymać tydzień. Natomiast jeśli mają gorszy czas i rozdwajają się - istnieje nawet opcja jednego dnia. W jakim celu o tym piszę? Ponieważ moim zdaniem nie powinno się brać pod uwagę ile konkretny lakier wytrzymuje na płytce u koleżanki - każda z nas ma inną zatem emalie będą się różnie zachowywać.


Podobają mi się wszystkie bez wyjątku, a w związku z tym, że zrobiłam pauzę od hybrydy - wpadajcie na Instagram lub mój Fb - będę na bierząco pokazywała wszystkie kolory!

Opisywane produkty zostały udostępnione przez markę OPI.
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Prześlij komentarz