11 stycznia 2016

Postanowienie noworoczne? Weź się w garść!

Co roku jest identycznie, prawda? Od Nowego Roku wszystko się zmieni, będzie inaczej, ja się zmienię, moje ciało się zmieni. Mija 1 stycznia, mija piąty, dziesiąty więc pozostaje to, co zwykle: zaczynam od poniedziałku. A ja jestem na tyle sprytna, że zacznę od wtorku. Tak żeby wszystkich i siebie samą przechytrzyć. U mnie to branie się w garść ogranicza się do aktywności fizycznej, na innych płaszczyznach swojego życia jestem totalnie ogarnięta i nie potrzebuję tworzyć list, przypominajek, obietnic. W kwestii sportu jest troszeczkę inaczej, ale nie będę się zagłębiać i zanudzać Was przebiegiem swojej sportowej historii choć muszę dodać tylko tyle, że chciałam chodzić do klasy sportowej!


Wygląda to tak: muszę mieć plan i trzymać się go kurczowo. Inaczej nic z tego nie wyjdzie. Niestety. Plan zatem jest, a jest na tyle ciekawy iż postanowiłam Ci go pokazać bo może przyłączysz się i razem będzie nam fajniej? Nike stworzył trening, który przeznaczony jest dla każdej z nas - trwa 21 dni i zostaje dobrany dla Ciebie po zrobieniu krótkiego quizu.
"Wszystko zaczyna się od postanowienia. Rozwiąż quiz i dowiedz się , który 21 dniowy program treningowy jest dla Ciebie odpowiedni. Wszystkie zostały opracowane przez profesjonalnych trenerów Nike. To Twoja szansa, by zacząć rok jako lepsza ja."

Mój trening to Bez wysiłku nie ma wyników - podczas treningów i na co dzień dajesz z siebie wszystko, a dodatkowo motywujesz do tego samego swoich przyjaciół. Wejdź na wyższy poziom motywacji dzięki czterem treningom tygodniowo. Czterem! Dam radę! Nie muszę codziennie, nie będę stresowała się, że jakieś nagłe sytuacje z dziewczynami mogą sprawić iż nie dam rady. Cztery razy w tygodniu, nie jest źle? Jedyne co trzeba zrobić to pobrać aplikację Nike+ Training Club i Nike+ Running, dzięki którym znajdziesz wszystkie treningi potrzebne do realizacji założonego planu (tutaj więcej info). I tak dla wyjaśnienia - nie jest to wpis sponsorowany, zwyczajnie podoba mi się ta opcja i uważam, że warto na nią zwrócić uwagę, ot to wszystko.

Przyłączysz się?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Prześlij komentarz