22 listopada 2015

Sesja: Orina Krajewska.

Dzisiaj chciałam pokazać Ci efekty sesji przy której miałam okazję współpracować - w roli głównej przepiękna Orina, która ma to szczęście, że posiada tak nietuzinkową i wyjątkową urodę. Do sesji udało nam się zaangażować sporo osób czego efektem jest trochę magii i trochę vintage.


Wszystkie ubrania pochodzą od Asi z Miód Malina Vintage Store, o włosy zadbał Konrad z Konrad Kłos Hair Emergency, o paznokcie dziewczyny z Salonu Wisła. Miejsce w którym robiliśmy zdjęcia to salon Konrada, mieści się na Racławickiej 99 i jest przepiękną miejscówką!modelka: Orina Krajewska
zdjęcia: Helka Ludkiewicz
asysta/edycja: Łukasz Matusik
makijaż: Agata Herbut
włosy: Konrad Kłos Hair Emergency
paznokcie: Salon Wisła
stylizacje: Joanna Osyda/ Miód Malina Vintage Store


Wykorzystując okazję bardzo chciałabym Cię odesłać do Fundacji Małgosi Braunek, której współzałożycielką jest Orina - jej córka. Fundacja "Bądź" wyraża i reprezentuje społeczną potrzebę głębokiej reformy medycyny onkologicznej w Polsce, promuje i wspiera zintegrowane podejście zarówno do zdrowia, jak i do choroby, zainspirowane filozofią życia Małgosi Braunek i jej osobistym doświadczeniem choroby nowotworowej. Jeśli masz chwilę - zajrzyj.


Moje poprzednie sesje zdjęciowe możesz obejrzeć tutaj.
Czytaj dalej...

1 komentarz: