6 sierpnia 2015

Geeks | Ewa


Jestem:
Jestem projektantką i odważną dziewczyną. Od kilku miesięcy pracuję nad projektem o nazwie Bodymaps - jego pierwszą częścią jest linia kostiumów kąpielowych. Rok temu zrobiłam dyplom na Katedrze Mody na warszawskiej ASP, teraz staram się jak najciekawiej zorganizować sobie życie.

Robię:
W Bodymaps projektuję, szukam tkanin, rysuję printy, nadzoruję produkcję, sprzedaję, reklamuję, rozmawiam z ludźmi, pakuję paczki - sto zawodów w jednym. Ale największą satysfakcję mam z eksperymentów na wczesnym etapie projektowania, z czysto kreatywnej pracy.

Inspiruje się:
Przeszłością. Uwielbiam stare rzeczy, zdjęcia, starą biżuterię, znalezione na strychu ubrania z paczek z Ameryki. Jestem strasznie sentymentalna w podejściu do przedmiotów. Myślę, że projektowanie to umiejętność szukania, to autorska wizja na to, jak poskładać ze sobą elementy, które kiedyś gdzieś się pojawiły i dokładać nowe rozwiązania technologiczne. Mam też super emocjonalne podejście do muzyki, muzyków i ich stylówek - ostatnio na przykład po raz kolejny przechodzę fascynację zdjęciami Cher z lat 60 i 70.

Co robić żeby Twoja pasja stała się Twoim życiem?
Tata zawsze powtarzał mi że wszystko jest do zrobienia - trzeba tylko zrobić plan, a potem go zrealizować. Bardzo w to wierzę.

Ewę znajdziesz:
www.bodymaps.pl
facebook.com/bodymapss
instagram.com/bodymapsCzytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza