26 sierpnia 2015

Beauty Map (7).

Boho. Styl, który od jakiegoś czasu znajdziemy w dodatkach o trendach w polskich magazynach na najbliższe sezony. Jest wszędzie, jest rozpoznawalny, jest modny i nie pasuje każdemu. Chyba mi nie. A może jednak? Nie wiem, raczej nie próbowałam mimo, że podoba mi się. Pamiętam, że jakieś tam próby miałam w swoim życiu w postaci czadowej, czarnej długiej sukienki ze złotą nitką. Wydawało mi się, że wyglądam w niej super do czasu, gdy okazało się, że moja siostra wraz z Tomkiem śmieją się ze mnie i porównują do cygańskiej mamki o posturze kawałka drewna (tak, chodziłam w niej w ciąży, #bohociąża, #bohoja).
Niemniej jednak inspiracje, które pokazuję są piękne i bardzo mi się podobają! Potrzebowałabym jedynie dodać sobie 15 cm wzrostu i odjąć 15 kg wagi, żeby wyglądać podobnie;)A Ty? Jesteś boho - tak czy boho - nie?
Czytaj dalej...

1 komentarz:

  1. Sam styl mi sie podoba :-) ale niestety nie jedt dla każdego ... Duże swetry uwielbiam ale np w szortach sie UE widzę - grubasek jestem wiec nigdy bym tak sie nie ubrała ... Mieszanie stylów to jyz bardziej ja :-)

    OdpowiedzUsuń