28 maja 2015

Clinique. Aromatics in White.


Premiera nowego zapachu Clinique nie zrobiła na mnie właściwie żadnego wrażenia. W głowie uknułam plan w którym Aromatics in White są nudną kompozycją, bardzo bezpieczną i zadowalającą każdy przypadkowy nos. Opis wróżył coś, co powinno okazać się czymś bardzo przeciętnym "...śmiała gra pogodnych akcentów drzewnych, subtelnych płatków kwiatów oraz ciepłych nut bursztynowych. Starannie wyselekcjonowane, naturalne i nieskazitelnie czyste składniki tworzą wyrafinowany zapach, który jest zarówno nowoczesny jak i złożony.". I tutaj powinno się zdarzyć to, co domyślasz się, że się zdarzy.


Mleczny, szklany flakon powinien zwiastować albo coś silnego, duszącego i ekstremalnie kwiatowego albo przyjemnego, kojącego. Mój nos odnalazł w Aromatics in White drugą opcję. Kojarzą mi się z domem, czuję w nich odrobinę kwiatów, ciepłego mleka, wanilii. Skład kompozycji to róża, labdanum, paczula, benzoin, ambra, piżmo, neroli, pieprz syczuański, fiołek, wanilia - każda/y z nas będzie czuć w nich jednak coś innego, jak zawsze. Zapach stapia się ze skórą, jest słodko, ale przyjemnie słodko! Mam wrażenie, że po jakimś czasie bardzo subtelnie przechodzi w naturalny aromat mojego ciała. Na mnie układa się przepięknie!


Sytuacja, gdy masz jakieś przeczucia odnośnie zapachu - wzbraniasz się przed nim i nie masz ochoty po niego sięgać, a jednak coś pcha Cię w jego stronę - znasz to? Po bliższym zapoznaniu się nie chcesz pamiętać, że bałaś się go i skreślałaś z automatu. Ale jak to!? Przecież miał być nie dla mnie. Robię to cały czas i nie potrafię się oduczyć, ale jak widać są i dobre zakończenia tak jak w przypadku Aromatics in White.


Dla mnie byłyby idealną opcją na przykład podczas masażu czy zabiegu u kosmetyczki. Jestem pewna, że czując ten zapach mogłabyś maksymalnie się odprężyć i zrelaksować. Świece Aromatics in White! Tak, tak - drogie Clinique rozważcie moją prośbę! Nie pomyśl jednak, że Aromatics in White to oaza spokoju i mdła nuda. Posiadają ogon i mocno stąpają po ziemi, ale z moją skórą stapiają się tak idealnie, że właściwie są jak druga skóra mimo swojej szyprowości, która zwykle stawia mnie nogi niż uspokaja. Takie czary mary. Lubię i zapach i flakon oraz opakowanie. Zapoznaj się z nimi przy najbliższej okazji i daj znać co o nich myślisz!
Czytaj dalej...

10 komentarzy:

 1. Dagmara Dagmara28 maja 2015 15:54

  Nie znam, ale zdjęcia przepiękne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zachęciłaś, przy najbliższej okazji na pewno je sprawdzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam 😀ale jest nudny ladny als to nie ja pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że zapach by mi się spodobał :)

  OdpowiedzUsuń
 5. tez moglabym pachniec cytrusami i pieprzem <3
  kiedy sie widzimy?

  OdpowiedzUsuń
 6. Marie, koniecznie, jest naprawdę ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 7. A to mnie zaskoczyłaś, bo spodziewałam się nieciekawego budyniu D
  Jak tylko będzie okazja i chwila czasu - muszę poznać :)
  Foty <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten biały flakon jest bardzo złudny, oczekuje się kompletniej innej zawartości. :) Zapach piękny, potrafi zawrócić w głowie i rozkochać w najmniej spodziewanym momencie. ;)

  OdpowiedzUsuń