AMNMAG 03/14.


Miesiąc w którym z jednej strony działo się dużo dobrego i dla mnie - kreatywnego i rozwijającego, z drugiej natomiast jeden z najbardziej nerwowych i emocjonalnych w moim życiu. To trochę tak jakbyś dostawała różne rzeczy, ale za część z nich i radość, którą Ci dały musisz szybko zapłacić i zrobić to ze zdwojoną siłą.
   To wszystko, co się działo w marcu zapoczątkowało projekt 100 Szczęśliwych Dni (100 Happy Days), sto zdjęć pojawi się na moim Instagramie (właściwie od niemalże dwóch tygodni już się pojawiają) oraz częściowo na fb. Po co? Żeby znaleźć codziennie wokół siebie chociaż jedną rzecz, która sprawi Ci radość i dzięki której się uśmiechniesz - może to być cokolwiek, wszystko zależy od Ciebie. Jestem pewna, że te sto dni, sto zdjęć to dopiero początek, a obejrzenie tych chwil po trzech miesiącach będzie super przeżyciem. Kto się przyłącza?! Czekam na Was!

- Agata HerbutCzytaj dalej...

4 komentarze:

 1. Bardzo podoba mi sie 100 happy days :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zawsze, cudna okładka. Uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry pomysł z tymi zdjęciami. Znalezienie codziennie jednej rzeczy, która sprawia radość ma szansę stać się nawykiem. A przynajmniej pozwoli się bardziej skupić na jaśniejszych stronach codzienności. Świetny projekt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Okładka w tym miesiącu przeboska!

  OdpowiedzUsuń