24 września 2013

My week in photos - 60.

Sześćdziesiąt tygodni za mną! Posty z my week są właśnie tymi, które sprawiają, że widzę jak szybko mija czas. Do końca roku mam plan, aby część ze zdjęć wydrukować i mieć je blisko siebie - nie pamiętam kiedy ostatnio odbierałam od fotografa prawdziwe zdjęcia. A jak jest u Was? Macie albumy ze zdjęciami? Wywołujecie zdjęcia? Zaglądacie czasami do nich? W domu moich rodziców mamy mnóstwo zdjęć i przyznam szczerze, że uwielbiam do nich wracać i zazwyczaj robimy to z mamą w Święta Bożego Narodzenia podczas zjazdu wszystkich sióstr.1. Sezon rozpoczęty, wczoraj w nocy upiekłam pierwsze dyniowe ciasto!
2. Na paznokciach czerwień.
3. Konferencja Organique.
4. Dior, 999.
5. Pesto - z najcenniejszymi pomidorkami suszonymi prosto od Mamy.
6. Czary, mary.
7. Rasta zdrowie.
8. Ludziki.
9. Psychofanka Na Lato.
10. Pracuś <3.
Czytaj dalej...

10 komentarzy:

 1. Kurcze, pamiętam jak sama wiele lat temu robiłam takie ludziki z kasztanów! Jak ten czas szybko leci ... Piękna czerwień na paznokciach :)
  Moim postanowieniem na jesień jest ugotowanie zupy z dyni. Ciasto też brzmi kusząco ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj ja też nie pamiętam kiedy drukowałam zdjęcia. Wszystko na komputerze, w telefonie, aparacie.... aż strach pomyśleć co się stanie jak to wszystko zniknie... żadnej pamiątki! Chyba też muszę wybrać się do fotografa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam oglądać takie obrazki i sama też zdecydowałam się je magazynować via Instagram :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super pomysł z tymi zdjęciami ! co do wywoływania...eh masz rację, to stare dzieje..ale ale.....już nie długo mam nadzieję będę wywoływać zdjęcia, w Szwajcarii udało mi się zakupić w takim sklepie z używanymi rzeczami lustrzankę analogową Minolty. czad :) już nie mogę się doczekać jak się nią pobawię, ale najpierw muszę ujarzmić machinę i ogarnąć ją ;)) bo to już nie taka łątwa zabawa jak z lustrzanką cyfrową.

  OdpowiedzUsuń
 5. od jakiś trzech lat mam gotowy folder na komputerze do wywołania i nie mogę się zebrać:) nie ma to jak papierowe, tardycyjne fotki w albumie, można po niego sięgnąć w każdej chwili:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzisiaj akurat przeglądałam swoje stare albumy :) Dawno już nie wywoływałam zdjęć :( Trzeba się spiąć i porobić albumy, bo jak szlag trafi płyty i komputer to nie będzie wesoło..

  OdpowiedzUsuń
 7. ja zdjęć mnóstwo, mnóstwo wywołanych! i w kolejce czeka wpis o fotoksiążce, bo miałam okazję w ramach współpracy wypróbować :) szaleństwo, uwielbiam zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. no co Ty, szatanko, jak możesz dziecku kupować takie szatanistyczne rękawiczki :> poza tym sama słodycz!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja drukuję fotoksiążki, uwielbiam je oglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mmm, pesto! Wieki nie jadłam:) Będę musiała zrobić niedługo.

  OdpowiedzUsuń