17 sierpnia 2013

Mystic Metallics Fall Look marki Dior.


Monsieur Dior należał do tych ludzi, którzy wierzyli w zapisany każdemu z nas los. "Moje przeznaczenie wychodzi mi na przeciw". W pewien kwietniowy wieczór 1946 roku, na rue du Faubourg Saint-Honoré, wahając się, czy powinien porzucić swoją pracę rysownika szkiców dla domów mody, na rzecz zaprojektowania własnej kolekcji, potknął się o metalową gwiazdę z przekutą po środku dziurką. Nie byłby sobą, gdyby nie uznał, że to znak od losu. Następnego dnia podejmuje decyzję o stworzeniu własnego Domu Mody. Z gwiazdą-amuletem nie rozstanie się już nigdy, nosząc ją zawsze przy sobie. Amulet Christiana Diora przyświeca także kolekcji jesień 2013 ozdabiając legendarną już paletę 5 Couleurs. Umieszczone wśród gwiazd, cienie do oczu mienią się metalicznymi odcieniami, odbijając światło. Spowite tajemnicą, spojrzenie jeszcze nigdy nie było aż tak magnetyzujące.5 Couleurs Mystic Metallics w w odcieniach fioletu i srebra (864 Constellation) oraz niebieskie - zielenie w akompaniamencie brązów (384 Bonne Etoile). Diorshow Fusion Mono to aż osiem niespotykanych dotąd wielowymiarowych, głębokich kolorów: Aventure: głęboka, lśniąca czerń, zwiastun nieskończoności, Étoile: mieniący się srebrny gwiezdny pył, Hypnotique: głęboki fiolet wzbogacony odcieniami srebra, Cosmos: magiczny granat nocy panujący na nieboskłonie, Lune: doskonały, nieskazitelny i opalizujący, dla spojrzenia przepełnionego poezją, Millenium: khaki z odcieniami brązu, efekt niekończącego się światła, Météore: ekspresyjny i namiętnie zmysłowy bursztyn oraz Chimère: czar opalizującego różu, idealnie współgrającego ze skórą.

Dior Vernis Mystic Magnetics mieniące się drobinki srebrzystego różu (382 Destin) oraz brokatowa śliwka (992 Galaxie): te dwa odcienie wprowadzają lakiery do paznokci w zupełnie nowy wymiar, estetyki w połowie ciemnej i w połowie świetlistej, ale zawsze stylowej.


Diorblush w nowej formule, która nadaje maksymalną ekspresję znajdującym się w nim pigmentom. Ten stworzony z mikro drobinek puder pozostawia na skórze czysty, ulotny, lekki kolor. W odcieniu czerwieni, różu, koralowym czy też naturalnym, kolory eksplodują pełnią energii. Róż Diorblush jest dostępny w 13 odcieniach podzielonych na 4 palety kolorystyczne (różową, czerwoną, koralową i naturalną – nude) oraz w 3 rodzajach wykończenia (opalizujące, matowe i satynowe).Nowa pomadka Rouge Dior jest kreacją samą w sobie, zmienia wszystko, podkreśla cały strój, nadaje elegancji, sprawia, że styl nabiera życia. Dostępna w 32 idealnie zrównoważonych odcieniach. Te świetliste kolory to efekt pracy oraz kunsztu niezrównanego Tyen'a. Poczynając od idealnej ilości pigmentów kończąc na doskonałej intensywności koloru. Każdy odcień jest uniwersalny i idealnie pasuje do każdego rodzaju karnacji, podzielone na cztery kolorystyczne rodziny (czerwienie, róże, beże oraz korale), te oryginalne odcienie to bez wyjątku ideał absolutnej elegancji. Kolekcja jest rewelacyjnym rozwiązaniem makijażowym - paleta spełni funkcję w przypadku makijażu dziennego jak i wieczorowego, wyrafinowanego. Intensywność różu możemy aplikując większą ilość - u mnie wersja naturalna i lekka.


Więcej zdjęć kolekcji możecie obejrzeć na Facebookowym profilu Agata Ma Nosa!

Jesienna kolekcja Mystic Metallics pod koniec sierpnia zagości w perfumeriach, podobnie jak nowe oblicze pomadek Rouge Dior.
Czytaj dalej...

9 komentarzy: