12 lipca 2013

Jesiennie u Chanel: Rouge Allure Moire.

Kolekcja Rouge Allure Moire podkreśla kobiecość pozostawiającą niezatarte wspomnienie - nowa opowieść Chanel właśnie się rozpoczyna... Pomadka Rouge Allure otwiera się jednym kliknięciem ukazując bogaty kolor, intensywne bogactwem odcienie inspirowane tkaninami z mieniącym się w świetle splotem. Ten efekt splotu mory uzyskany został dzięki wykorzystaniu różnorodnych rodzajów masy perłowej: ton-w-ton, transparentnej, o złotych, srebrnych lub miedzianych refleksach. W każdym z odcieni pomadek Rouge Allure zastosowano różnorodne kombinacje i koncentracje masy perłowej w celu uwydatnienia połysku, nie zapominając o komfortowym efekcie drugiej skóry.
135 Énigmatique to czerwień w tonacji brązu, rozjaśniona perłowym połyskiem ze złotą i srebrną nutą, a 125 - Indécise - naturalny, różany odcień beżu z miedzianymi refleksami.


A paznokcie? Pomalowane lakierem Le Vernis nieustannie igrają ze światłem, idealny towarzysz dostępny jest w dwóch atłasowych odcieniach z mieniącymi się refleksami: 593 Rose Moiré (róż w tonacji szarości) oraz 595 Rouge Moiré (malinowa czerwień).Od czego zacząć?Którą z Chanelowych pyszności chciałybyście najpierw zobaczyć ?
Czytaj dalej...

8 komentarzy:

 1. nie wiem co wybrać, ale chyba wolę szminki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mmm dałabym sie pokroić za te szminki i lakiery z Chanel <3

  OdpowiedzUsuń
 3. malinowa czerwień na pazurku:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko na raz! :) Wszystko mnie ciekawi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomadki już próbowałam i jestem na wielkie tak, ale lakierów jeszcze nie :D Dlatego chętnie bym zobaczyła Rose Moiré :D

  OdpowiedzUsuń