12 czerwca 2013

Nadchodzi... Terra Ora!

Jedną z głównych inspiracji w świecie Guerlain jest złoto. Swoją premierę ma właśnie gwiazda - złota Terra Ora - puder skąpany w złocie, który zapewni niemalże boskie podkreślenie policzków lub całego ciała. Jesteście ciekawe?


Produkt - gwiazda letniej kolekcji, oferuje pełen wachlarz słonecznych tonacji. Idealne zestawienie dwóch kontrastujących odcieni pozwala stworzyć bogatą grę światłocieni, aby subtelnie podkreślić rysy twarzy. W samym sercu, złocisty piasek rozświetla kości policzkowe, łuk brwiowy, wystającą część brody, czubek nosa, ramiona i dekolt – partie naturalnie wystawiane na słońce. Na zewnętrznym okręgu mieni się natomiast ochra, która subtelnie zaakcentuje elementy pozostające zazwyczaj w cieniu: skrzydełka nosa, wgłębienie w kościach policzkowych i dekolt. Niezwykle delikatne i jedwabiste formuły bezbłędnie się stapiają, tworząc wspólnie świetlistą aureolę. Skóra jest opalona i pełna blasku!


Puder brązujący Terra Ora kosztuje 282 zł, dostępny od czerwca w perfumeriach. Miałyście już okazję go testować? Co o nim myślicie?
Czytaj dalej...

12 komentarzy:

 1. Piękny. Niestety nie na moją kieszeń :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cena grubo przesadzona jak za taki produkt ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam czasem problem z takimi produktami. Użyć ich modę tylko na wybrane części twarzy, a cena... no cóż, trochę nie teges.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cena z butów wyrywa :-) Jak dla mnie musiałby być bardziej zimny lub neutralny, bo tak to zaraz będę miała dziką pomarańczę na twarzy!

  OdpowiedzUsuń
 5. kupić i... na ścianie powiesić ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. No właśnie cena zaporowa wręcz, jestem w takim wieku kiedy mówi się że brokat jest passe, więc unikam drobinek złota nawet u Guerlaina. Nie ruszają mnie takie kosmetyki, ale gdyby to było jakieś super serum do twarzy, szyi i dekoltu (biorąc pod uwagę że jeszcze potrafi "lepić" garnki) to na pewno bym rozważyła zakup:). Tymczasem zostawiam go dla innych

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zwykle Guerlain na bogato ;) cudeńko

  OdpowiedzUsuń
 8. zużywanie go na mnie to byłoby jawne marnotrawstwo :D może gdybym umiała robić jakieś boskie make upy...

  OdpowiedzUsuń
 9. Niesamowicie wygląda ! :) Wzór jest świetny, aż szkoda go niszczyć :D

  OdpowiedzUsuń