20 grudnia 2012

1 euro to majątek - akcja IKEA dla dzieci.


"1 euro to majątek" - Pluszaki dla edukacji to globalna kampania, która trwa przez 2 ostanie miesiące każdego roku. IKEA i IKEA Foundation współpracują, by zbierać fundusze i uświadamiać ludzi, w jaki sposób edukacja może wpłynąć na życie dzieci. A to wszystko jest możliwe dzięki klientom IKEA: ze sprzedaży w okresie trwania kampanii każdej zabawki pluszowej lub książeczki dla dzieci IKEA Foundation przekazuje na cele charytatywne 1 euro. W Polsce akcja trwa do 29 grudnia, we Wrocławiu zakupionego pluszaka można zabrać do domu lub wrzucić do specjalnego pojemnika ustawionego przy kasie. W ten sposób trafią do najmłodszych pacjentów Kliniki Onkologii I Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.


Jeśli jeszcze nie macie prezentu dla najmłodszych członków Waszych rodzin - zajrzyjcie do Ikea i dołóż swoją cegiełkę, aby wesprzeć dzieci na całym świecie!
Czytaj dalej...

7 komentarzy:

 1. Lubię tego typu akcje :-) Niby człowiek coś kupuje i nawet nie czuje, że pomaga!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, że firmy są w stanie podzielić się zyskami, z tymi którzy potrzebują pomocy. Szkoda tylko, że nie jest to ciągłe lecz sezonowe. Ale dobre i to, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 3. jeryyy jaki słodki, u nas miś z sercem...malutek, drobinka a Jula go kocha od wczoraj nad życie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakich tam najmłodszych! Ja bym sama sobie takiego jeżyka, albo sowę kupiła. ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet nie wiedziałam, a Jeżyk od kilku tygodni pilnuje moich zbiorów kosmetycznych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżyk i sowa to ulubieńcy mojej Julki.

  OdpowiedzUsuń