26 listopada 2012

Zastrzyk młodości od Matis.


Od jakiegoś czasu zaczęłam ropzieszczać skórę różnego rodzaju ampułkami, serum i wszystkim, co sprawia, że jest dogłębnie nawilżona i odprężona. Zaopatrzyłam się także w najnowsze odkrycie naukowców Matis - produkt, którego zadaniem jest być sojusznikiem wspomagającym walkę ze wszystkimi niedogodnościami związanymi z upływającym czasem, wiekiem i rodzajem cery. Głównym składnikiem aktywnym jest matiStem CC™ Ekskluzywny aktywny składnik pozyskiwany z komórek macierzystych białej róży. Efektem kuracji ma być doskonale zabezpieczona, chroniona przed zewnętrznymi czynnikami stresogennymi skóra - ożywiona, pełna promiennego blasku, a jej koloryt ulega wyrównaniu. Produkt może być stosowany przez wszystkie osoby po 25roku życia, doskonale sprawdza się przy każdym rodzaju skóry.Jak stosuje się eliksir? Jedną jego kroplę nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy i szyi przed aplikacją codziennych produktów pielęgnacyjnych. Jestem bardzo, bardzo ciekawa efektów i na pewno za jakiś czas podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami.

Używacie teg typu produktów? Może macie swoje ulubione?
Czytaj dalej...

11 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawie zapowiadający się produkt. Nie znamy go, ale chętnie poznamy w przyszłości:);)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem bardzo ciekawa tego produktu. Nie znałam go wcześniej. Chętnie przeczytam o nim więcej. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też lubię sięgac po takie wspomagacze .
  Latem namietnie korzystałam z serum Flavo C
  Teraz kupiłam z La roche nawilżające .

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię wszelkie sera, widze u siebie dobroczynne ich skutki, chętnie poczytam o Twoich wrażeniach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ekskluzywny składnik z komórek macierzystych białej róży? Dla mnie trochę marketingowców poniosło ;)
  Roślinne komórki macierzyste mają znikomy wpływ na komórki zwierzęce/ludzkie (jak dowiedziałam się od studenta biotechnologii). Jestem ciekawa efektów, chociaż to wszystko brzmi dla mnie zbyt pięknie - jak z katalogu albo reklamy telewizyjnej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie używam często takich wspomagaczy młodości, raczej stawiam na nawilżenie mojej cery, ale nie wykluczone, że za jakiś czas sięgnę po ten kosmetyk :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie znam tego, ale używam teraz kremik od Matis i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Sera stosuję regularnie, jednak tegoż nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. stosowałam serum na noc Synesis i jest bardzo dobre + pieknie pachnie, ale zdecydowanie lepsze na zimę - na lato za tłuste jednak i zbyt ciężkie.

  OdpowiedzUsuń