15 sierpnia 2012

Haul czyli MUFE razy dwa!

Po raz drugi w swoim bloggerskim dorobku użyłam słowa haul - to tak na marginesie. Od dawna zastanawiałam się jaki eye - liner wybrać dla siebie, w jednej chwili wszystkie dotychczasowe stały się bezużyteczne więc deczyję musiałam podjąć w miarę szybko. Zachęcona wcześniejszym romansem z marką Make Up For Ever i ich Aqua Cremami - sięgnęłam po ich produkty - nie bez znaczenia także jest informacja o sephorowej promocji: do 19 sierpnia kupując kosmetyk marek, które perfumeria posiada na wyłączność, drugi dostaniesz z 40 % rabatem. Fajnie? Fajnie.Jestem już po pierwszych testach (jakżeby inaczej!) więc niebawem pokażę Wam moje obydwa nowe, czarne linery w akcji.
Czytaj dalej...

18 komentarzy:

 1. Agatko a cienie w sloiczkach Cie nie kusiły?:PBo mnie bardzooo

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo kusząca ta promocja;) Aż boję się wchodzić do Sephory ze względu na stan portfela. Agato, na blogu sroczki dowiedziałam się o skutkach ubocznych stosowania twojej odżywki do paznokci Eveline 8w1. Kupiłam ją już dawno, ale jakoś nie zebrałam się na przetestowanie, a teraz trochę obawiam się jej używać. Wiem, że bardzo ją lubisz, czy zaobserwowałaś niekorzystne zmiany na płytce?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ich bardzo ciekawa ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. To czekam z niecierpliwością na swatche. Zawsze byłam ciekawa tej marki. Kilka razy nawet podchodziłam do ich stoiska ale jakoś nie byłam w stanie nic sobie wybrać. Kilka razy zastanawiałam się nad podkładem HD. Ale może to się zmieni ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię tą markę...ale ich EyeLinerów nie miałam..czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również z niecierpliwością czekam na więcej informacji o zawartości tych eleganckich czarnych kartoników :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Madlena , janiczego nie zauważyłam - stosuję ją jako podkład, ale podjęłam decyzję, że powędruje do śmietnika. Nie chcę ryzykować :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam nigdy o tej marce, ale czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. czekam z niecierpliwością. wysechł mi eyeliner i muszę niebawem kupić nowy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. mam w kolekcji, bardzo dobry :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Niedawno będąc w sklepie Sephora marka MAKE UP FOR EVER była bardzo zachwalana przez ekspedientki, nie miałam nigdy styczności z nią, jednak bede musiała przełamać kiedy s pierwsze lody :)

  OdpowiedzUsuń
 12. też kupiłam ich liner w tej promocji :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ooo czekam co napiszesz o Aqua Black bo czaję się na niego :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Ostatnio baaaaaaardzo rzadko używam eyelinerów...ale ciekawa jestem nowości ;) bardziej mnie zainteresowała ta promocja ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Czekam na szerszy wglad wgłąb opakowań :)
  A promocje w Sephorze powinny byc zakazane :P bynajmniej dla mnie!

  OdpowiedzUsuń