9 lutego 2012

Topshop, Snow Storm - cień do powiek.

Kilka dni temu pokazywałam Wam łupy, które wpadły w moje ręce - jednym z nich był cień do powiek marki Topshop - marki, która generalnie specjalizuje się w tworzeniu ubrań, akcesoriów, butów - od niedawna eksperymentują z kolorówką. Ten biały cień miał przede wszystkim służyć jako rozświetlacz pod łuk brwiowy lub do rozbielania koloru.


Na wstępie muszę zaznaczyć, że wydobycie produktu z mikrotubki jest nie lada wyczynem - cień albo strzela (i to całkiem daleko!:)) albo mozolnie wyłazi przez otwór. Nie wiem jaki jest tego powód, ale możemy przyjąć go za mało istotny - dla mnie nie jest problemem chwilę się pomęczyć, no chyba, że musiałabym robić to codziennie - wówczas może stać się nieco irytujące.


Tutaj chciałam pokazać różnicę: na zdjęciu poniżej macowy cień Twilight Falls - po lewej stronie wymieszany z , po prawej - sam cień. Mogłam jeszcze zrobić trzeci swatch z topshopem na cieniu, nie pomyślałam o tym niestety, ale wrzucę takie zdjęcie na mój facebookowy profil. Użycie Storm-a jako bazy sprawia, że cień wydaje się bardziej perłowy, podbija go o nieco niebiesko - fioletowych tonów. Kosmetyk nie zbiera się w załamaniu powieki i jest dość trwały.


Cień ma pojemność 8 ml i kosztował około 30 złotych w salonie Topshop w warszawskich Złotych Tarasach.

Update.

Zrobiłam jeszcze jedno zdjęcie w świetle dziennym (brązowy cień to nadal Twilight Falls od MAC). Od lewej: Snow Storm jako baza, Snow Storm na cieniu Twilight Falls, samotny Snow Storm, samotny Twilight Falls.

Czytaj dalej...

5 komentarzy:

 1. Strzelający cień :) Uśmiałam się :) Ja "przestrzeliłabym" do małego, plastikowego słoiczka, bo szlag by mnie trafił :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. dobre z tym strzelaniem, ciekawy ten cień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny efekt daje :) Z tym strzelaniem to ja tak wczoraj z jedną maseczką miałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. hehe, myślałam, że coś źle czytam ;) strzelający cień :)

  OdpowiedzUsuń