10 lutego 2012

Hean, lakier do paznokci (271).


Po kilku pochwalnych recenzjach lakierów Hean musiało się to stać - trafiłam na małego bubelka. Lakier o numerze 271, który widzicie na zdjęciach to piękny mleczny róż, idealny do frencha - rozprowadza się bardzo dobrze, całkiem szybko wysycha, problemem jest jednak trwałość. Na moich paznokciach wytrzymuje...kilkanaście godzin, odpryskuje płatkami, przy minimalnym uderzeniu tworzą się na nim jakby pęcherzyki, które po jakimś czasie odchodzą. Być może jest to wina podkładu - stosuję Nail Tek, wcześniej jednak z żadnym innym lakierem nie miałam takich problemów. Nie zdążyłam nawet zrobić dla Was zdjęcia, a szczerze mówiąc malować nim po raz kolejny nie bardzo mam ochotę.


Mam nadzieję, że trafił mi się po prostu odrobinę kiespki egzemplarz, nie skreślam innych produktów Hean bo kolekcję Colour Obsession bardzo lubię. Używałyście lakierów z serii Fashion Advance? Jak się sprawdzały na Waszych paznokciach?
Czytaj dalej...

10 komentarzy:

 1. ładny kolor tego lakieru :)

  OdpowiedzUsuń
 2. myślałam, że era odpryskujących lakierów już się skończyła? :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, bo kolor wydaje się piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a to nie jakaś stara seria? nigdy o niej nie słyszałam. w sumie w każdej lakierowej rodzinie musi się znaleźć czarna owca - ważne, że reszta jest w porządku :)

  btw, czytając Twoją recenzję stanął mi przed oczami lakier Mary Kay... identyczna jakość.

  OdpowiedzUsuń
 5. Agata chciałabym kiedyś włamać się do Twojej szafki z kosmetykami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nail Tek nie jest najlepszym podkładem pod lakiery. Wyjątkiem jest NT II, ten mleczny który stanowi wymarzoną bazę i pięknie podbija kolory.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że jakoś taka kiepska :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam ten lakier... szczerze mówiąc to po 1. Kolor w podglądzie przez buteleczkę był taki jak wspomniałaś - mleczny róż . Kiedy kupiłam , i od razu wypróbowałam kolor był znacznie inny ... bardziej róż. I dosłownie . Co d tego że Ci odpryskuje to nie wiem . Mi również ale po jakimś tygodniu .. więc nie wie m. Ja nie nakładałam ŻADNEJ odżywki a ni podkładu .. Gdyby tak podsumować to .. Warty , ale nie wiem czy go nadal kupię .

  OdpowiedzUsuń