19 grudnia 2011

Perfekcyjnie pomalowane usta.Jakie są Wasze sposoby na poskromnienie czerwonej pomadki? Używacie konturówki do ust, korektora, rozświetlacza nad górną wargą? Przyznam się, że rzadko maluję usta, ale coraz bardziej kusi mnie, aby robić to codziennie!
Czytaj dalej...

4 komentarze:

  1. ja mam zboczenie na punkcie równo pomalowanych ust, zawsze działam tak długo pędzelkiem aż wyjdą równe, bez żadnych fałd i wyjazdów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pędzelek i konturówka do pomadki to dla mnie must have . Jeżeli jest intensywna uzywam tez wokół ust rozświetlający korektor w pędzelki , odciskam pierwszą warstwę i nakladam pędzelkiem kolejną . Czasen nakładam nieco rozśwuetlacza na górną wargę ,ale raczej wyjściowo i wieczorowo .

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeżeli mam czas to godzinkę przed makijażem robię peeling (najpierw enzymatyczny, później szczoteczką), pomadka ochronna żeby były dobrze nawilżone. Później pędzelek i działamy :) Obowiązkowo rozświetlacz (lub bardzo jasny kremowy korektor) nad górną wargą :) Jak mi się spieszy albo chcę uzyskać delikatniejszy kolor nanoszę pomadkę opuszkiem palca. Nie używam konturówki z lenistwa ;) mimo, że zdaję sobie sprawę, że przedłuża żywot pomadki.

    OdpowiedzUsuń